Обрати сторінку
Блискучий скрипаль зі Львова Орест Смовж, який зараз навчається у США, подарує землякам великий концерт разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича.

 

Коли грає Орест Смовж, здається, що скрипка дихає в унісон із ним. Його називають одним із найяскравіших українських скрипалів, і спеціально для Ореста деякі композитори пишуть свої твори.

Випускник Національної музичної академії України ім. П. Чайковського та Консерваторії ім. Юнг Сів Тоха в Сінгапурі, сьогодні Орест Смовж є аспірантом Університетського коледжу ім. Торнтона (США), навчається під керівництвом всесвітньовідомої скрипальки Мідорі Ґото.

Переможець міжнародного конкурсу ім. Т. Вронського (Варшава 2015). Є співорганізатором таких музичних фестивалів, як “Дзензелівські вечори КЛАСичНОЇ музики”, “Дні музики Баха” у Львові та Dialogues for Solo у Мелаці (США), концертує в Європі, Азії, Штатах, Австралії. А 9 червня львів’яни матимуть чудову нагоду насолодитися грою відомого земляка.

Орест Смовж разом з Ukrainian Festival Orchestra під дириґуванням Івана Остаповича дасть великий концерт у Львівському органному залі.

 

Альтист та скрипаль Сергій Гаврилюк – учасник Ukrainian Festival Orchestra, Львівського камерного оркестру “Академія” та однойменного струнного квартету. Сергій виступав з такими музикантами, як Кшиштоф Пендерецький, Мирослав Скорик, Мацей Творек, Сімон Камартін, Міхаіл Вайман, Діна Йоффе, Марк Божков.

Сергій Гаврилюк – постійний учасник львівських фестивалів, куратор музичних проектів, останній з яких – “Ніч Ґустава Малера” – з успіхом відбувся нещодавно в Органному залі.

Ukrainian Festival Orchestra, відомий раніше, як камерний оркестр Collegium Musicum, – молодий львівський колектив, який прагне популяризувати українську класичну музику та співрацює зі всесвітньовідомими музикантами.

У програмі – Концерт для скрипки з оркестром Ферруччо Бузоні, прихильника “молодої класичності”, який вважав, що твори христоматійних композиторів мають отримувати друге життя. Бузоні блискуче виконував Ференца Ліста, тож не дивно, що другим номером програми стане симфонічна поема угорця “Від колиски до могили”. Завершить вечір Концерт для альта з оркестром Вільяма Волтона.