Обрати сторінку
Вона повертається! Неперевершена віртуозна скрипалька Мідорі Ґото знову у Львівському органному залі!

 

23 червня американська скрипалька японського походження Мідорі Ґото після фантастичних травневих концертів в Органному  знову потішить львів’ян своєю віртуозною грою.

Мідорі почала грати на скрипці у три роки. В 11 тендітна японська дівчинка підкорила Нью-Йоркську філармонію, а у 18 мала сольний виступ у Карнеґі-холі. Вже понад 35 років їй аплодують стоячи у найпрестижніших концертних залах світу.

Окрім активної концертної діяльності Мідорі вже багато років викладає в Америці та є гостьовим професором престижних консерваторій у різних країнах. Як посланець миру, дарує музику тим, хто цього найбільше потребує. Її львівські концерти – надзвичайний подарунок для усіх шанувальників класичної музики.

Цього разу вона з оркестром виконає єдиний скрипковий концерт Роберта Шумана, оповитий містичними історіями з моменту створення і о першого публічного виконання 1937 року.

 

Ukrainian Festival Orchestra – український фестивальний оркестр зі Львова, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum, і вже встиг попрацювати із музикантами зі світовим ім’ям: Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими.

 

Мідорі Ґото – скрипка (США)

Ukrainian Festival Orchestra

Іван Остапович – дириґент

 

Р. Шуман – Концерт для скрипки з оркестром

Л.ван Бетховен – Симфонія №5 до мінор