Обрати сторінку

Ukranian Festival Orchestra 2018-2019

 СЕЗОН 2018/2019

2 вересня 

Трагічна симфонія Малера

Музика, що передбачила Голокост 6 симфонія Густава Малера вучатиме у виконанні Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича у день вшанування загиблих у Янівському концтаборі та на Просторі Синагог.

 

7/8 вересня

Французький карнавал

На завершенні Французького фестивалю гратиме Ukranian Festival Orchesrta під дириґуванням молодого і талановитого Сергія Гаврилюка. Звучаиме барвистий і колоритний “Карнавал тварин” Каміля Сен-Санса.

Квитки

15 вересня

Барвінський Ґала

15 у Львівському органному залі звучатвересня име ґрандіозний концерт на честь 130-річчя відомого українського композитора, якого неодноразово намагали стерти з історії країни.

Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича, а також відомі солісти – піаніст Яромир Боженко та віолончеліст Ярослав Мигаль – виконають твори Василя Барвінського. Музиканти виконають  Концерт для фортепіано з оркестром та Сюїта для віолончелі музиканта.

Квитки

21/22 вересня

Героїчний симфонізм: Бетовен. Людкевич. Мендельсон

21 вересня до Львівського органного залу знову завітає шведський дириґент Даніель Ганссон, який разом зі Ukrainian Festival Orchestra подарує відвідувачам концертного залу неповторний концерт творів Бетовена, Людкевича та Мендельсона.

Вони виконають Другу частину симфонії Станіслава Людкевича та твір Фелікса Мендельсона-Бартольді, написаний під впливом подорожі до гордої Шотландії. Центральним номером цього вечора стане героїчний Третійфортепіанному концерті Людвиґа ван Бетовена, де солютуватиме львівська піаністка Діана Чубак.

Квитки

5/6 жовтня

Чайковський Ґала

У жовтні до Львова завітає неперевершений німецький дириґент Ігор Будінштейн, щоб разом з Ukrainian Festival Orchestra зіграти твори Петра Чайковського.

На концерті звучатиме сюїта з балету “Лебедине озеро”, а також симфонічна фантазія “Фатум”. Спершу знищений, а згодом відновлений твір “Фатум” вражатиме львів’ян та львів’янок. Не проґавте “Чайковський Гала” від видатного Ігоря Будінштейна!

Квитки

19 жовтня

Бароко. Олександр Пільчен

У жовтні Український фестивальний оркестр разом зі скрипалем Олександром Пільченом зіграють яскраву та насичену музику бароко. У програмі концерту твори  А.Вівальді, Г.Персела та Г.Ф.Генделя.

Квитки

Доповнена музична реальність: IT та оркестр

Ви колись були на концерті, де слухач одночасно  є ще й безпосереднім учасником музичної дії? Спеціальний авторський проект Олександра Пільчена, який дозволить проводити експерименти над звуком у режимі реального часу. Занурення у сучасний музичний світ вже скоро!

Квитки

Музика великих потрясінь

Музика великих потрясінь і величі людського духу від віолончелістки Дори Кокаш (Угорщина), дириґента Максима Рисанова (Україна-Великобританія) та Ukrainian Festival Orchestra.

 

У Львові звучатимуть два ґрандіозні твори про велиці потрясіння ХХ століття. 27 та 28 жовтня на сцені разом із Ukrainian Festival Orchestra виступатимуть дві зірки світового рівня Дора Кокаш та Максим Резанов.

Угорська виконавиця Дора Кокаш гратиме соло у Концерті для віолончелі Едуарда Елгара. Другим твором програми стане Симфонія №5 Сергія Прокоф’єва, який виконає Український Фестивальний Оркестр під керівництвом Максима Рисанова.

Квитки

Якби Бах розводив бджіл

23 та 24 листопада Ukrainian Festival Orchestra під дириґуванням Івана Остаповича виконають концерт Арво Пярта “Якби Бах розводив бджіл”. Музиканти зіграють невторні композиції автора, зокрема Колаж на тему “BACH”, Summa, Trisagion, “Якби Бах розводив бджіл”.

Квитки

15 грудня Йозеф Шпачек у Львові

15 грудня час гучного повернення Зіркові виконавці, які вже підкорили Львів у серпні, знову гратимуть на сцені Львівського органного залу. Концертмейстер Чеської філармонії, скрипаль Йозеф Шпачек, гобоїстка з Одеси Уляна Макєєва та українсько-американський дириґент Теодор Кухар разом з Ukrainian Festival Orchestra презентуватимуть нову яскраву програму!

Одинадцятий дивертисмент Вольфґанґа Амадея Моцарта, написаний для гобоя, валторн та струнних розпочне музичну мандрівку. Легка мажорна музика, створена для задоволення, прозвучить у виконанні оркестру та Уляни Макєєвої. Йозеф Шпачек солювати твір для скрипки Ігоря Стравінського.

Згодом звучатиме Третя симфонія Антона Брукнера. Симфонія, яка отримала назву “друга героїчна”, присвячена “недосяжному, всесвітньо відомому шляхетному майстру поезії та музики” Ріхарду Ваґнеру.

Квитки

Вівальді, П’яцола – Пори року

Концерт, який завжди збирає натовпи людей. Вічна класика “Пори року” Вівальді та твори неперевершеного арґентинського композиора Астора П’яцола у виконанні Українського Фестивального Оркестру під дириґуванням Івана Остаповича.

Квитки

Гайдн.Малер.Сібеліус

Неповторне звучання та яскрава музична програма у виконанні Ukrainian Festival Orchestra Ukrainian Festival Orchestra під дириґуванням Сергія Гаврилюка. Концерт, який змусить здригнутися навіть найстійкіших слухачів. Оркестр зіграє Й.Гайдн – симфонію №34 ре мінор Йозефа Гайдна,  Адажіето Густава Малера, “Сумний вальс” Яна Сібеліуса та “Голосіння” для альта та оркестру Івана Остаповича.

Квитки

Опера “Людський голос” Пуленка

Незабутня прем’єра у Львові! Сопрано Ольга Харченко виконає оперу Франсіса Пуленка “Людський голос” разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом відомого дириґента з Німеччини Сергія Сімакова.

 

Твори для скрипки виконає Олександра Дерменджі, а Сергій Гаврилюк віртуозно зіграє на альті.

Квитки

Чайковський & Борткевич

Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм музичним талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. 24 та 25 травня він разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича виконає два українські фортепіанні концерти – Петра Чайковського та Сергія Борткевича.

Квитки